Про політичну ситуацію в Україні

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" відповідально заявляє, що сьогодні, 3 серпня 2006 року, в Україні відбулась узурпація державної влади політично-фінансовими кланами.

Всупереч волі Українського народу Президент пішов на змову як з політичними силами, які сам неодноразово називав бандитськими, так і з відверто антидержавними антиукраїнськими силами - комуністами і соціалістами.

"Круглий стіл", ініційований Президентом, виявився звичайним окозамилюванням, розрахованим на щиру віру українців у справедливість. Документ з гучною назвою "Універсал національної єдності" - є фіговим листком, яким політичні сили прикрили свою безідейність і спільну готовність продовжити брутальний грабунок України.

Подання кандидатури Віктора Януковича на посаду Прем'єр-міністра України - це брутальне розтоптання волі мільйонів українців, це жорстокий урок безпринципності для всього українського суспільства.

Подання кандидатури Віктора Януковича - це Берестечко новітньої української державності, внаслідок якої українці змушені з нуля формувати національні політичні сили.

Подання кандидатури Віктора Януковича на посаду Прем'єр-міністра України остаточно засвідчило, що перебування Віктора Ющенка на посаді Президента України становить загрозу національній безпеці України. Ми всі були свідками як впродовж всієї своєї каденції Президент "послідовно" демонстрував свою неадекватність ситуації та непрогнозованість, спонтанність своїх дій і рішень.

Важко уявити, які наслідки для України можуть бути в критичних ситуаціях. Ще важче уявити, що буде робити Верховний Головнокомандувач Віктор Ющенко у разі збройного протистояння, наприклад з Росією.

Не можемо не привести аналогії. Після обрання Віктора Ющенка Президентом запопадливі придворні історики почали шукати імените коріння і, за їхніми словами, знайшли родинний зв'язок Президента з останнім кошовим Запорізької Січі Петром Калнишевським. Як відомо, Калнишевський "здав" Січ Москві без бою. Що чекати від Ющенка в критичних для України ситуаціях?

Майдан - українська стихія, яка проявляла себе в усі часи впродовж всієї української історії і не заслуга Ющенка, що його активно підтримало стільки народу. Це була підтримка авансом, стимулом якої було "одностайно стати - волю здобувати", а не організаційні можливості команди Ющенка.

Це не завадило Президенту і "любим друзям" здійснили "Помаранчеву приватизацію" Майдану, яка почалась 8 грудня 2004 року. Тоді "Наша Україна" зрадила мільйони українців, які вийшли на Майдан і були готові на все заради національної справедливості. Здавалося, що це тактичний хід заради майбутньої Великої Української Перемоги, але голосування за нав'язану Кучмою-Медведчуком-Морозом-Януковичем політреформу було лише першим кроком до сьогоднішнього Акту безумовної капітуляції Майдану.

Проте, ми добре пам'ятаємо, що бандити не сидять у тюрмах, що сепаратисти отримали парламентський імунітет, а Меморандум Ющенка-Януковича став індульгенцією для корупціонерів і фальсифікаторів виборів.

Ми не лише пам'ятаємо, але й готові нагадати про це.

Кулуарні багатогодинні переговори Віктора Ющенка і Віктора Януковича, внаслідок яких з'явилось ганебне подання про призначення В. Януковича на посаду Прем'єр-міністра України, дають підстави вважати, що Універсал має таємні протоколи. І роги цих таємних угод проглядають у курсі України в нове московське ярмо - ЄЕП.

Сьогодні спецслужби Росії майже повністю контролюють Верховну Раду, Кабінет Міністрів, Збройні сили. Це, в першу чергу, відбувається через агентів впливу Кремля, завербованих ще КГБ СРСР.

І сьогодні Президент України - свідомо чи несвідомо - зіграв ганебну роль у п'єсі за сценарієм, написаним Кремлем.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" заявляє, що Україна може відбутися як самостійна держава лише шляхом люстрації, шляхом нещадного очищення влади від комуністів, кагебістів і кучмістів.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" ініціює створення Української національної позапарламентської опозиції, метою якої має стати повернення України українцям. Вважаємо, що лише Українська національна держава може гарантувати розвиток Української нації.


www.tiahnybok.info