XIII звітно-виборчий з'їзд Всеукраїнського об'єднання „Свобода”

17 червня в Києві відбувся XIII звітно-виборчий з'їзд Всеукраїнського об'єднання „Свобода”. В ньому взяли участь 381 делегат з 25 областей України, АР Крим, міст Києва та Севастополя.

Зі звітом про діяльність партії за останні два роки перед присутніми виступив голова ВО „Свобода” Олег Тягнибок. Зокрема, лідер партії наголосив, що, якби українська влада не нехтувала національною політикою, провела люстрацію та не ігнорувала вимоги Всеукраїнського об'єднання „Свобода”, в Україні сьогодні принаймні не існувало б проблем з кримським та мовним питаннями.

За результатами звіту робота голови партії була оцінена з'їздом, як задовільна. Єдиною кандидатурою на посаду голови Всеукраїнського об'єднання „Свобода” на наступний термін делегатами було запропоновано та одноголосно підтримано Олега Тягнибока.

Разом з тим, учасники з'їзду надали й оцінку проведеній виборчій кампанії. Було констатовано, що виборчі парламентські перегони ВО „Свобода” провела достойно.

З'їздом також були прийняті зміни до Статуту партії. Делегати підтримали відновлення діяльності Партійного суду, головою якого було обрано кандидата наук Ігоря Янківа.

Була також утворена нова партійна структура - Політвиконком, до якого крім голови партії входитимуть заступники голови, які будуть керувати відповідними напрямками діяльності ВО „Свобода”, а також голови Секретаріату, Партійного суду та Контрольно-ревізійної комісії. Заступниками голови обрано Богдана Бенюка, Руслана Кошулинського, Анатолія Вітіва, Леонтія Мартинюка, Олега Однороженка, Олега Панькевича та Василя Павлюка. Головою Секретаріату партії став депутат Львівської обласної ради Олексій Кайда. Контрольно-ревізійну комісію очолив голова Ковельської організації ВО „Свобода” Валерій Черняков.

До складу Політради, крім голови партії, Політвиконкому та голів обласних організацій також увійшли депутат Львівської обласної ради, мовознавець Ірина Фаріон та кінорежисер Юрій Іллєнко.

Новобраний голова партії підкреслив, що найближчим часом дії Всеукраїнського об'єднання „Свобода” будуть спрямовані на укріплення партійної дисципліни, побудову партійних осередків та серйозну роботу з кадрами, зокрема, їх ретельний підбір та навчання. Крім того, у дещо іншому форматі буде відновлена партійна газета та створений ідеологічний Інтернет-журнал.

З'їздом також було прийнято дві Резолюції - щодо політичної ситуації в Україні, зокрема, в Криму та щодо засудження подій, які відбуваються зараз у Білорусії.

За словами лідера „Свобода” Олега Тягнибока, партія й надалі буде негайно реагувати на всі політичні та економічні події, які відбуватимуться в Україні, та твердо відстоювати свою жорстку та принципову позицію стосовно будь-яких дій, спрямованих проти української держави.
www.tiahnybok.info